o.ivaskevych@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 301-А

Іваскевич Олександр Володимирович

викладач кафедри кафедри психології особистості та соціальних практик

Науковий ступінь, вчене звання

магістр психології, аспірант (освітня програма 053 "Психологія" Київського університету імені Бориса Грінченка)

Освіта:

У 2018 році закінчив Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Психологія". У 2018 році закінчив курси підвищення кваліфікації від Київського Інституту Сучасної Психології та Психотерапії за напрямком «Клієнто-орієнтована психотерапія».

У 2022 році розпочав навчання в аспірантурі  за ОП 053 Психологія Київського університету імені Бориса Грінченка за напрямком "Психологія".

Досвід роботи:

з 2015 по 2019 рр. - дослідник у комерційних проєктах, спеціаліст з організаційної та індустріальної психології у міжнародній компанії.

З 2019 по 2020 рр. - фахівець з аналізу даних у рітейлі для компанії LC Waikiki.

З 2020 по 2022 рр.- фахівець із аналізу даних та організаційної психології в компанії Allvue Systems

З 2022 року до тепер - фахівець з обробки даних для комерційних проєктів в компанії Intellias.

З вересня 2023 року – викладач кафедри психології особистості та соціальних практик

Професійний і науковий інтерес

Іваскевич О. В. активно залучений у сферу розробки програмного забезпечення, аналізу та інтерпретації даних із різних джерел - від ЕЕГ до макрофінансових показників. має досвід участі у міжнародних проєктах  та конкурсах як Translational Biological Psychiatry; Data and wellbeing: people management challenge; «Актуальні питання впровадження поліграфа у сучасних умовах: теорія та практика; «Інтегративна психотерапія і корекція конфліктів, пов'язаних з професійною діяльністю, методом групової терапії; «Нейрохакатон 1-3» та ін..

З моменту повномасштабного вторгнення залучений у різноманітні волонтерські проєкти по допомозі ЗСУ, за що нагороджений грамотою за допомогу в розбудові та всебічній підтримці ЗСУ.

Наукова діяльністьє автором 4 публікацій формату Scopus та Web of Scienc з питань використання Muse як сурогату ЕЕГ для досліджень, пошуку корелятів пов'язаних із екстраверсивною поведінкою відмінностей через співвідношення тета-бета хвиль у парієтальній ділянці кори головного мозку, тривожністю перед змаганням та різними елементами адаптивності особистості, їх статевими відмінностями.

Інше

Нагороди: Чисельні грамоти та нагороди за участь у профільних конференціях та розвиток науки в КНУ ім. Шевченка.