_Ткачишина

o.tkachyshyna@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 301-А

Ткачишина Оксана Романівна

Старший викладач кафедри психології особистості та соціальних практик

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Освіта:

2002-2004 – Міжрегіональна Академія управління персоналом (диплом магістра психології з відзнакою).

2004-2007 – Аспірантура Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Досвід роботи:

З вересня 2014 – Старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної  психології КУ імені Бориса Грінченка.

2013-2014 – Київський університет права Національної академії наук України на посаді завідувача центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації.

2008-2012 –  Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова на посаді доцента: кафедра практичної психології, кафедра теорії та історії дошкільної педагогіки.

Професійний і науковий інтерес

У  2008 р. захистила кандидатську дисертацію на тему "Особливості соціально-психологічної адаптації майбутніх фахівців з комп’ютерних технологій" за спеціальністю 19.00.05 – соціальна психологія; психологія соціальної роботи.

Дослідження проблеми соціально-психологічної адаптації особистості на сучасному етапі розвитку інформаційних технологій, актуальні аспекти проблеми формування стереотипів в умовах суспільних трансформацій, питання психологічної безпеки особистості та проблеми маніпулятивного впливу на свідомість особистості у сучасному інформаційному середовищі тощо. Автор понад 40 наукових статей.

Інше

Нагороди:

- подяка за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Теоретична та прикладна психологія" (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», 5 квітня 2017 р.);

- грамота за підготовку переможця ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н.р. з дисципліни "Психологія" та з нагоди Дня науки в Україні (Київський університет імені Бориса Грінченка, 2017 р.).