Звітна конференція з виробничої (переддипломної) практики магістрів 6 курсу (група ЕКПм-1-20-1.4д, 29.10.2021)

З 27 вересня по 29 жовтня 2021 року відбулася виробнича переддипломна практика студентів VІ курсу спеціальності «Екстремальна та кризова психологія». Практика проходила на базі кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини.

звытна конф 1

Під час проходження практики студенти збагатили свою професійну  компетентність у галузі кризової психології, набули навичок самостійного дослідницького пошуку та творчого  розв'язання соціально-психологічних проблем особистості в умовах екстремальних ситуацій, підвищили свою психологічну культуру. 29 жовтня 2021 року відбулась звітна конференція, організована доцентом кафедри Ревою О. М. Під час зустрічі, яку було проведено в онлайн режимі, студенти презентували свої практичні напрацювання, зокрема методичні рекомендації студентам 5 курсу щодо підготовки навчально-професійного проєкту.

звытна конф 2

За результатами успішного захисту студентами результатів практики Ревою О.М. 9 листопада 2021 р. було проведено методичний семінар-зустріч студентів 5 та 6 курсів щодо розробки та опрацювання студентами 5 курсу алгоритму розробки та підготовки їх майбутнього навчально-професійного проєкту.

звытна конф 3