Звітна конференція з виробничої практики зі спеціалізації магістрів 6 курсу (група ЕКПм-1-20-1.4д, 24.09.2021)

24 вересня 2021 року відбулась звітна конференція з виробничої практики зі спеціалізації студентів 6 курсу групи ЕКПм-1-20-4.0д під керівництвом доцента кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини, кандидата психол. наук, доцента Реви О.М. Зустріч зі студентами була проведена у форматі відеоконференції і стосувалася виконання студентами завдань практики зі спеціалізації, загальних результатів та основних здобутків студентів.

звітна інфо 1

Магістри мали змогу реалізувати завдання практики на базі Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» МО України, громадської організації «Ла Страда-Україна», Київського палацу дітей та юнацтва м. Києва, лікувально-діагностичного центру ТОВ «ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ» тощо. П'ятеро студентів проходили практику на базі районних відділів уповноваженого органу філія Державної установи «Центр пробації» в Києві та Київській області.