Звітна конференція з виробничої практики бакалаврів 3 курсу (група ПБб-1-18-4.0д, 09.06.2020)

9 червня відбулась звітна конференція з виробничої практики психологів 3-го курсу під керівництвом - Цюман Т.П. та Фурман В.В.
Цьогоріч завдання з практики студенти виконували в онлайн режимі й мали певну специфіку, а саме, були адаптовані до викликів сьогодення.
Неабиякий інтерес у студентів викликало залучення ресурсів платформи - Coursera, а також насиченість практичними завданнями для набуття та вдосконалення професійних навичок майбутніх психологів.
Така форма проведення практики відкрила для нас не тільки використання нових можливостей та ресурсів, а й вдосконалення власної професійної компетентності, побудову нових видів комунікації зі студентами, застосування мотиваційних "фішок" та жорсткого тайм-менеджменту й отримання позитивних вражень від результатів нашої спільної роботи.