Звіт з виробничої (зі спеціалізації) практики бакалаврів 4 курсу (групи ПБб-1-19-4.0д, 05.04.2020)

З 16 березня 2020 року по 5 квітня 2020 року відбулася виробнича зі спеціалізації практика студентів IV курсу спеціальності «Психологія». Практика проходила в компанії ТОВ «МЛ «Діла» (м. Київ, вул. Саксаганського, 67Б). Під час проходження практики відбулося поглиблене ознайомлення з особливостями роботи hr-спеціаліста, рекрутера в медичному закладі; з перспективним та поточним плануванням роботи рекрутера, з напрямами діяльності молодого спеціаліста, з особливостями роботи організаційного психолога з медичним персоналом.

Студенти долучилися до ведення кадрової документації; дізналися принципи пошуку та підбору персоналу; визначили правила складання резюме та супровідного листа та критерії, за якими оцінюється кандидат.

Студенти відзначили високий рівень організації виробничої практики як зі сторони бази практики, так і зі сторони співробітників кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

завантажити