Соціальний проект "З Києвом і для Києва"

8 жовтня 2016 року відбулось традиційне відкриття соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка "З Києвом і для Києва". Викладачі кафедри загальної, вікової та педагогічної психології: Фурман В., Цибулько І., Власенко І. презентували експрес-діагностичний інструментарій арт-терапевтичного напрямку, студенти психологи 1-го курсу ділились вже власними наробками рухливих ігор та творчих майстер класів для молодших вікових категорій населення.

12socproject8 10

Реалізація цього проекту відбувається в системі партнерських стосунків «влада міста  Університет  громада» та дає можливість активізувати громаду, соціум, забезпечити зворотній зв'язок між жителями міста та органами самоврядування, створити атмосферу для позитивних змін в ціннісних орієнтаціях різних вікових груп, підвищити загальний рівень культури, свідомо компетентного громадянина з високим рівнем соціальної мобільності, допомогти студентській молоді побачити свою унікальну роль у суспільстві, зрозуміти важливість своєї участі в житті громади, власного внеску в її розвиток.