Профорієнтаційний захід у ліцеї "Голосіївський" № 241

07 жовтня 2016 року відбувся профорієнтаційний захід у ліцеї "Голосіївський" № 241, який проводився старшими викладачами кафедри Фурман Вікторією та Цибулько Інною, а також за активною участю студентів психологів 2-го курсу.

4furman tsybulko07 10  5furman tsybulko07 10

Майбутні абітурієнти були ознайомлені з ключовими цінностями та місією нашого Університету, безпосередньо був зроблений акцент на структурних підрозділах Інституту людини та перевагах навчання на кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології.

Студенти психологи другого курсу підготували відео звернення до майбутніх абітурієнтів, де вони окреслили власну точку зору, щодо навчання, дозвілля, проживання у гуртожитку та інших сфер студентського життя.

Наприкінці заходу була жвава дискусія, яка завершилась побажаннями та рекомендаціями школярам. Плекаємо надію що побачимо їх на лавах нашого Університету.