Профорієнтаційнй захід у м. Буча

27 вересня 2016 року відбувся профорієнтаційний захід у загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №1, загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №2, загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 3 м. Буча.

kokhanova27 09     1kokhanova27 09

Інститут людини представляли доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Коханова Олена Петрівна і студенти 3-го курсу спеціальності "Психологія" Смолінська Аліна і Зіналієв Максим.

6kokhanova27 09

Старшокласники були ознайомлені зі специфікою Інституту людини в складі Київського університету імені Бориса Грінченка, з широким спектром напрямів підготовки: "Соціальна педагогіка", "Соціальна робота", "Практична психологія", "Психологія", "Спеціальна освіта (логопедія)".

Майбутні випускники отримали рекламну продукцію, з якою можуть ознайомится  вони та їхні батьки.

2kokhanova27 09     3kokhanova27 09

4kokhanova27 09     5kokhanova27 09