Комплексна програма виховної роботи у ЗНЗ з протидії торгівлі людьми

Ведуча: Цюман Тетяна Перівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка

Під час майстер-класу обговорювались результати реалізованого проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» Фонду «Благополуччя дітей». Представлено програму виховної роботи з питань протидії торгівлі з людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Програма розроблена для педагогів, учнів, батьків. Наведені яскраві приклади з реалізації проекту. Учасники майстер-класу отримали нові знання та позитивні емоції.

Tijdeny kafedri 062 500x333

Tijdeny kafedri 070 500x333