Оновлення освітніх програм

17 квітня 2024 року на  засіданні Вченої ради Факультету психології, соціальної роботи та соціальної освіти відбулось фахове обговорення:

1) змін до освітньо-професійної програми «Екстремальна та кризова психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти;

2) нової освітньо-професійної програми «Сімейна психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

IMG 7275

IMG 7283

Програми рекомендовані здобувачам вищої освіти у вступній компанії 2024 року денної і заочної форм навчання.

Оновлення і розширення освітніх програм детермінуються суспільним запитом, необхідністю розвитку інституційного функціонування психолога-консультанта у воєнний та повоєнний час, врахуванням сучасного співвіднесення теоретичних принципів та практичних методів різних психологічних парадигм.