Участь у підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі "Гендерні дослідження" (II етап Конкурсу) (12.04.24)

12 квітня 2024 року студентки Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі "Гендерні дослідження" (II етап Конкурсу).
Гендерні
Студентка 3 курсу освітньої програми "Практична психологія" Бурячок Єлизавета (науковий керівник: Коханова О.П., доцент кафедри психології особистості та соціальних практик) та студентка 3 курсу освітньої програми "Психологія бізнесу та управління" першого (бакалаврського) освітнього рівня Сараненко Анастасія (науковий керівник: Власенко І.А., доцент кафедри психології особистості та соціальних практик) гідно представили свої наукові роботи й посіли призові місця в Конкурсі.
Screenshot 1

Screenshot 5

Screenshot 6

Screenshot 7

Бурячок Єлизавета підготувала і виступила з доповіддю за темою наукової роботи "Вплив гендерних стереотипів на самореалізацію чоловіків".
Сарененко Анастасія представила і розкрила тему свого наукового дослідження "Психологічний портрет жінки-політика в Україні".
Screenshot 8
Вітаємо дівчат з визнанням їхніх наукових і творчих досягнень!
Бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

OON 04 minOON 05 min