5 березня 2024 року в рамках кураторської години зі студентами 4 курсу ОПП "Психологія бізнесу та управління" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти було організовано онлайн зустріч з гарантом ОПП "Екстремальна та кризова психологія", доктором психологічних наук, доцентом, професором кафедри психології особистості та соціальних практик Столярчук Олесею Анатоліївною.
![Зустріч студентів 4 курсу 1](/images/2023-2024/KSPSR/Podii/Зустріч_студентів_4_курсу_1.jpg)
Здобувачі змогли ознайомитися зі змістом ОПП "Екстремальна та кризова психологія", зі специфікою організації навчання, а також мали можливість поставити питання з приводу цієї освітньої програми.