Зустріч студентів 4 курсу з гарантом ОПП "Екстремальна та кризова психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти (05.03.2024)

5 березня 2024 року в рамках кураторської години зі студентами 4 курсу ОПП "Психологія бізнесу та управління" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти було організовано онлайн зустріч з гарантом ОПП "Екстремальна та кризова психологія", доктором психологічних наук, доцентом, професором кафедри психології особистості та соціальних практик Столярчук Олесею Анатоліївною.
 Зустріч студентів 4 курсу 1

Зустріч студентів 4 курсу 2

Здобувачі змогли ознайомитися зі змістом ОПП "Екстремальна та кризова психологія", зі специфікою організації навчання, а також мали можливість поставити питання з приводу цієї освітньої програми.

Зустріч студентів 4 курсу 3

OON 03 minOON 04 min