Викладачі кафедри відвідали перший вебінар "Українського психометричного товариства" (12.02.2024)

14 лютого викладачі кафедри психології особистості та соціальних практик Світлана Каліщук, Валентина Кутішенко, Інна Власенко, Олена Коханова відвідали перший вебінар "Українського психометричного товариства". На заході презентовано основні напрями діяльності ГО «Українське психометричне товариство», анонсовано події, що будуть проведені найближчим часом.

14 02

Відбулося обговорення результатів активності науковців України у розробці та адаптації методик за 2023 рік. Круглий стіл “Психометрика та психодіагностика в Україні” провела Олена Вельдбрехт.  Розглянуто можливості співпраці з колегами у напрямі адаптації та розробки психодіагностичних методик.

OON 04 min