Профорієнтаційний захід ProFest

2 лютого Університет Грінченка гостинно відчинив двері для абітурієнтів 2024 р. Відбувся профорієнтаційний захід ProFest. Його учасниками стали близько 700 учнів 10-11 класів, їхні вчителі та батьки. На учасників чекали цікаві активності:

• презентація Університету Грінченка;
  • знайомство з особливостями та перспективами навчання в одному з кращих університетів Києва;
  • інформація про спеціальності й освітні програми;
  • консультації щодо вступу.

ProFest 1

ProFest 2

Пізнавально і корисно провели час майбутні вступники на локації кафедри психології особистості та соціальних практик. Викладачі кафедри і студенти групи ПБб-1-22-4.0д поділилися сучасними здобутками психологічної науки і практики, активізували інтерес учнів до психології.

ProFest 3

ProFest 4

Були і дискусійні питання, і інтерпретація психодіагностичної методики, і вправи на роботу з емоційним станом... Також викладачі дали відповіді на запитання охочих щодо вступної кампанії.

ProFest 5

ProFest 6