Використання доповненої та віртуальної реальності у викладацькій діяльності

З метою підвищення професійної майстерності науково-педагогічних працівників викладачі кафедри психології особистості та соціальних практик Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти спільно з викладачами інших факультетів Університету взяли участь у вебінарі на тему "Використання доповненої та віртуальної реальності у викладацькій діяльності".
virtualna realnist 1

virtualna realnist 2

Учасники вебінару ознайомилися з імерсивними технологіями, які передбачають часткове або повне занурення у віртуальну реальність, з особливостями їх використання в навчальній діяльності.  Також учасники мали можливість доєднатися до ЕНК "Цифровий хаб інноваційних рішень" і самостійно виконати завдання: створити в програмі Assemblr власний проєкт доповненої реальності.

virtualna realnist 3

virtualna realnist 4

Вебінар відбувся 1 лютого 2024 року в навчальному корпусі № 1 (вул. Левка Лук'яненка, 13б).
Модератори заходу:
методист Центру розвитку цифрової компетентності Коваленко І.В.,
методист Центру вебометрії  та інформаційних систем Сизоненко А.Б.
OON 04 min