Сесія "Тea with Coach" у межах студій "Я психолог" зі студентами спеціальності "Психологія бізнесу та управління" (15.11.2023)

15 листопада відбулася онлайн сесія "Тea with Coach" у межах студій "Я психолог"  зі студентами спеціальності "Психологія бізнесу та управління".

GO

Запрошена гостя Gordana Dlesk/ Гордана Длеск/ (Німеччина) -  коуч із лідерства, фахівець із комунікацій, організаційний консультант, із тривалим досвідом роботи в автомобільному бізнесі, провела  практичну сесію  на тему "Як контролювати емоції під час конфлікту".

GO 1
 Спікерка поділилася корисними техніками, розповіла про реагування в конфлікті і про те, як допомогти собі зберегти ясний розум і емпатію до іншого. Учасники могли прокачати навички комунікації англійською мовою.
Кожен із присутніх отримав, окрім корисних знань, ще й заряд позитиву.
Плануємо ще кілька сесій із Горданою Длеск, про коучинг і комунікацію.
Модератор: І. А. Власенко