Проходження виробничої (за спеціалізацією) практики студентами 4 курсу ОП "Психологія бізнесу та управління"

Студенти 4 курсу освітньої програми "Психологія бізнесу та управління" з 16 жовтня 2023 року проходять виробничу практику (за спеціалізацію).
Однією з баз практики стала Державна організація "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій" (УКРНОІВІ)
Виробнича практика 16.10
Метою цього виду практики є підвищення психологічної культури та компетентності студентів, формування їхньої готовності до різних напрямів діяльності адміністративного помічника та HR-менеджера.
Виробнича практика 16.101
За допомогою керівників практики від УКРНОІВІ Приходько Наталії та Зубової Інни здобувачі мають можливість ознайомитися зі специфікою підбору (адаптації) персоналу, консультативною роботою у процесі відбору (адаптації) персоналу, а саме: набувають навички аналізу вакансій, професійних та психологічних вимог до них, складають професіограми, розміщують інформацію про обрану вакансію у соціальних мережах.

Виробнича практика 16.102