Наукова цукерня 2023

Студенти - майбутні психологи, магістранти та викладачі кафедри психології особистості та соціальних практик відвідали заходи 16.05, на 2-й день Наукової цукерні
nauk tsuk23 4
  • Євгенія Слонченко, психолог Шевченківського районного в місті Києві центру соціальних служб, провела вебінар «Специфіка роботи психолога соціальної служби в умовах кризового супроводу клієнтів». Учасники з'ясували, з якими викликами зіштовхується психолог в соціальній службі, а також які категорії та типові запити його клієнтів в умовах війни. Під час дискусії учасники обговорили актуальні питання психологічної практики.

nauk tsuk23 3

• Юлія Третьяк, магістр освітньої програми “Екстремальна та кризова психологія”, провела майстер-клас «Траєкторії життєконструювання у воєнний час». На заході було представлено практики конструювання життя та відновлення ресурсів особистості.

nauk tsuk23 1

nauk tsuk23 4