10 березня студенти 1 і 3 курсу освітньої програми "Психологія бізнесу та управління" взяли участь в інтерактивному заході "Наш Шевченко", організованому кураторами відповідних груп - Власенко І.А. та Кохановою О.П.
![Перший](/images/2022-2023/KPOSP/Перший.jpg)
Студенти підготували цікаві факти з життя та діяльності Тараса Шевченка, зачитали вірші, ознайомилися з інтерпретацією українською письменницею Оксаною Забужко його постаті і творчості у відеолекції "Шевченко у XXI столітті: спроба перезавантаження".