Участь викладчів кафедри у тренінгу на тему "Проведення занять в аудиторіях для синхронізації навчання"

З метою підвищення професійної майстерності науково-педагогічних працівників викладачі кафедри психології особистості та соціальних практик та кафедри практичної психології Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти спільно з викладачами інших факультетів Університету взяли участь у тренінгу на тему "Проведення занять в аудиторіях для синхронізації навчання".
Фото1
Учасники тренінгу ознайомилися з технічними особливостями синхронної організації навчальних занять для студентів, які знаходяться в аудиторії та навчаються очно, і здобувачів, які долучаються до участі в заході онлайн.
Фото2
Захід відбувся 8 лютого 2023 року в навчальному корпусі № 1 (вул. Левка Лук'яненка, 13б).
Модератори заходу: Буйницька О.П., Грицеляк Б.І., Олійник С.І.

Фото3