20 грудня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантів групи ЕКПм 1-20-1.4д.

Голова екзаменаційної комісії Бевз Г. М., доктор психологічних наук, професор, завідувач лабораторії психології спілкування Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ, відмітила високий рівень представлених робіт, наголосила на широкому спектрі питань, досліджених магістрантами. Особливо цінним, на її думку, є актуальність та практична спрямованість навчально-професійних проєктів.

Screenshot 55

Screenshot 56

Представник роботодавців Черкасова О.І., психолог Оболонського районного в м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зауважила, що просвітницькі, психоедукаційні, профілактичні заходи та тренінги, розроблені та апробовані студентами, можуть бути застосовані не лише психологами, а й педагогами, соціальними працівниками, усіма фахівцями,  які працюють з різними групами клієнтів. Всі презентовані роботи було оцінено на відмінно.

Screenshot 51

Screenshot 58