Профорієнтаційний захід - онлайн зустріч для студентів "Моє успішне професійне майбутнє" (14.12.21)

14.12  було проведено профорієнтаційний захід - онлайн зустріч для студентів спеціальності «Психологія». Тема зустрічі - "Моє успішне професійне майбутнє". Запрошено магістрів 6 курсу спеціалізації "Екстремальна і кризова психологія", доцентів кафедри психології особистості та соціальних практик  О.А.Столярчук, В.В. Фурман. Мета заходу: надати інформацію про навчання в магістратурі (програма "Екстремальна і кризова психологія"),  провести діалог між студентами, магістрантами та викладачами.

профор 1999 1

Магістри поділились своїми враженнями про навчання, виклики і здобутки в процесі. Розповіли про навчально-професійні проєкти та можливості працевлаштування після закінчення магістратури. Магістри та викладачі дали відповіді на запитання студентів. Організатори заходу – доцент кафедри ПОСП І.А. Власенко, магістрантка 6 курсу Юлія Скорих. Щиро вдячні за участь Діані Гашимовій, Анні Вождай, Катерині Хорошун.