Досвід участі у програмі студентської мобільності

26 листопада 2021 відбулось чергове засідання науково-практичних студій "Я-психолог", за підтримки доцентів кафедри психології особистості та соціальних практик - Фурман В.В. та Реви О.М. із залученням студентів-психологів 1-го та 3-го курсів.
Тема зустрічі була присвячена обговоренню отриманого досвіду у програмі студентської мобільності.
Запрошений спікер - студент-психолог третього курсу, учасник програми обміну від Університету імені Адама Міцкевича (Польща) - Дружинський Олександр.
В процесі живого діалогу учасники отримали відповіді на питання щодо оформлення документів, особливостей процесу навчання, проживання, дозвілля тощо ...
Щиро вдячні Олександру за цікаву зустріч, фото-презентацію та отримані цінні поради для майбутніх учасників програм обміну.