![Фурман 1](/images/2021-2022/KPOSP/Фурман_1.jpg)
![?](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/XrRxCXrHXO13JOdBnwV6hM-VBMqapON4gMwbZ02o5egBR_ZmFamWuyQVRUL0DAO__2td6M3tK2zmtJGUxGLMZtiIJA8NPH7AJo8d5PrvsgkGrlZRLB5b=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f516.png)
Студенти-психологи, групи ПБКб-1-19-4.0д презентували авторське відео з використанням літературної творчості Миколи Лотоцького "Не говори: в нас мова солов'їна".
Під час заходу "Українська мова в нашому серці" учасники ділились власним мовним досвідом, історичними фактами щодо української писемності та мови, а також власними лайфхаками щодо її удосконалення
Модератор заходу: Фурман В. В.
Автори відео: Чигирин Софія, Романенко Аріна та Мойсієнко Єлизавета