Онлайн-лекції «Специфіка роботи психолога на телефоні довіри»

24 травня 2021 року студенти-магістранти групи ЕКПм 1-20-1,4д взяли участь в онлайн-лекції «Специфіка роботи психолога на телефоні довіри».

Ведуча: Файдюк Олена, психолог-консультант Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації ГО «Ла Страда».

онлайн лекція 1

Захід відбувся у межах вивчення курсу «Практикум з кризового консультування». Студенти дізналися про структуру організації, основні напрями її діяльності.  Магістранти ознайомилися принципами телефонного консультування, етапами бесіди, особливостями спілкування з різними групами клієнтів. Окремі питання стосувалися вимог до професійних та особистісних якостей психолога-консультанта гарячої лінії. Цінними виявилися поради фахівця щодо попередження емоційного вигорання та вторинної травматизації працівників, які здійснюють телефонне консультування.

онлайн лекція 2

онлайн лекція 3