13 травня студенти-магістранти групи ЕКПм-1-20-1,4д взяли участь в онлайн майстер-класі «Професійна реадаптація демобілізованих учасників АТО/ООС: сценарне прогнозування майбутнього».

Професійна реадаптація демобілізованих військовослужбовців 4

Ведуча: Катерина Горішня, психолог що практикує, психолог-консультант ГО "Центр зайнятості Вільних людей", аспірант Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

Професійна реадаптація демобілізованих військовослужбовців 2

Захід відбувся у межах вивчення курсу «Практикум з кризового консультування». Студенти дізналися про особливості перебігу ситуації повернення учасників АТО/ООС до мирного життя, їх життєві сценарії та складності при взаємодії в родині, в суспільстві. Магістранти ознайомилися із моделлю професійної реадаптації учасників АТО/ООС, яка була розроблена авторкою на основі узагальнення досвіду безробітних демобілізованих військовослужбовців. Цінними виявилися поради фахівця щодо організації консультативної допомоги означеній групі клієнтів.

Професійна реадаптація демобілізованих військовослужбовців 13