Майстер-клас «Практика online-консультування»

28 квітня 2021 кафедрою психології особистості та соціальних практик було організовано майстер-клас "Практика online-консультування". Цей захід ми приурочили до святкування Дня нашої кафедри. Запрошений спікер - Олена Вікторівна Лашко – практикуючий психолог, екофасилітатор, член Правління Української асоціації екологічної психологічної допомоги, супервізор в екофасилітативному підході, координатор науково-практичної конференції «ECOPSYCON», співкоординатор Психологічної служби «PSY-U2» на базі Університету менеджменту освіти та Української асоціації екологічної психологічної допомоги.

Furman 3 min

На майстер-класі було окреслено різні аспекти організації роботи психолога-практика в online.Розглянуто особливості роботи психолога online у порівнянні з offline форматом, специфіку психологічних консультацій у відео- та чат-форматі, організація колективних форм надання психологічної допомоги (на прикладі діяльності Психологічної служби «PSY-U2»). Також під час майстер-класу відбулась демонстрація індивідуальної психологічної online-сесії в екофасилітативному підході з подальшим обговоренням.
Furman 4 min

Щиро вдячні пані Олені Лашко за професіоналізм та ресурсний майстер-клас, а також студентам, колегам за активну участь!