Участь магістрів екстремальної та кризової психології у майстер-класі "Ветерани ООС...чому вони "інші"?"

24 березня студенти-магістранти групи ЕКПм 1-20-1,4д взяли участь у майстер-класі «Ветерани ООС…чому вони «інші»?» - ЛЮДМИЛИ ПОНИ, начальниці відділу Черкаського обласного центру соціальних служб, тренерки Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині», експертки з розвитку послуг в ОТГ по Тернопільській області в проєкті деінституалізації Міністерства соціальної політики України, експертки з організації соціальної роботи в громаді в програмі U-LEAD з Європою.

veteran1

Відвідування заходу відбулося у межах вивчення курсу «Екстремальна психологія з практикумом», а тема майстер-класу збігалась із лекцією «Посттравматичний стресовий розлад в учасників та свідків бойових дій». Студенти дізналися про ознаки та особливості перебігу ПТСР у військових, ознайомилися із основними технологіями соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій та їх родинам.

veteran

veteran2