Гостьова лекція «Психологічний супровід підготовки офіцерів груп цивільно-військового співробітництва до реалізації миротворчої місії»

В межах співпраці з представниками професійної спільноти викладачів освітньої програми 053.00.05 Екстремальна та кризова психологія доцентом кафедри психології особистості та соціальних практик Столярчук О.А. було організовано гостьову лекцію «Психологічний супровід підготовки офіцерів груп цивільно-військового співробітництва до реалізації миротворчої місії» для студентів 5 курсу ЕКПм-1-20-1.4д групи. Лектор – Вікторія Доріченко, психолог курсу підготовки офіцерів груп цивільно-військового співробітництва «СІМІК» - розповіла про специфіку просвітницької взаємодії психолога з військовослужбовцями, усвідомлення та подолання ними комунікативних стереотипів і бар'єрів в процесі тренінгової роботи. Цікавими для студентів виявилися техніки розвитку емоційної рівноваги та рефлексії, застосовані під час  підготовки офіцерів груп цивільно-військового співробітництва до реалізації миротворчої місії.

hostova lektsiya 2020 1
hostova lektsiya 2020 2