Заняття із дисципліни «Психологічний практикум з комунікації»

«Зміни – основа життя,» - писав Анатоль Франс.

Студенти-психологи групи ПБКб-1-19-4.0д долучились до нового формату занять із дисципліни «Психологічний практикум з комунікації».  14 вересня заняття були проведені на новій локації – Русанівській набережній (викладач кафедри психології особистості та соціальних практик І.А. Власенко). Групові завдання, робота в парах, творчі вправи дали змогу налаштувати студентів на партнерську взаємодію. Вправа на дослідження рівня довіри до партнера запам’яталась як одна із найбільш цінних. Різноманітні завдання допомогли учасникам краще пізнати один одного, налагодити взаєморозуміння, дали поштовх до самопізнання. Як студенти підкреслили на завершення, у новому середовищі є змога поглянути на звичні речі, процеси під новим кутом. А отже, розширити власну картину світу.