Виїзне заняття для магістрантів-психологів у Міжнародний благодійний фонд «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

3 березня 2020 р. відбулося виїзне заняття студентів-магістрів групи ЕКПм-1-19-1.4д на базі Міжнародного благодійного фонду «Єврейський Хесед «Бней Азріель» в межах дисциплін «Екстремальна психологія з практикумом: Психічна травма та постравматичний стресовий розлад» (викл. - к.психол.н., доцент Сорокіна О.А.).

zanyattya 03 03 20 1   zanyattya 03 03 20 2  zanyattya 03 03 20 3

Під час заходу співробітник Фонду Наталія Євгенівна Тимошенко ознайомила студентів із структурою та програмами Фонду, організацією групових та індивідуальних занять для клієнтів центру та членів їх родин.

Керівник програми «Збереження пам’яті» Марина Орепер представила інформацію щодо супроводу осіб похилого віку з хворобою Альцгеймера, презентувала технології збереження пам’яті та стимуляції їх когнітивної діяльності, підтримки їх фізичної та психічної активності, вирішення проблем самотності та подолання стресу соціальної ізоляції.

Студентам було презентовано новітні методологічні розробки та запропоновано долучитися до волонтерської діяльності на базі Фонду.