Профорієнтаційний захід на тему "Особистість школяра в умовах суспільних трансформацій"

17 лютого співробітники кафедри психології особистості та соціальних практик Фурман Вікторія (кандидат психологічних наук, доцент кафедри ПОСП) та Власенко Інна (кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри ПОСП) разом із студентами-психологами 4-го курсу провели профорієнтаційний захід для учнів гімназії № 136 м. Києва на тему: "Особистість школяра в умовах суспільних трансформацій".

zahid 17 02 20 1   zahid 17 02 20 2   zahid 17 02 20 6

Вектор роботи був направлений на особистість школяра у нашому мінливому сьогоденні, на розуміння ними актуальних навичок майбутнього фахівця.     Під час групової роботи учні виконували проектні завдання на тему "Top 10 skills", презентували їх та обговорювали.

zahid 17 02 20 3   zahid 17 02 20 5

Завершився захід "живим" діалогом "Я - студент", де учні ставили різнопланові питання студентам щодо навчання та подальших професійних кроків.

Захід пройшов насичено та інформативно для всіх учасників.

Особлива подяка адміністрації гімназії № 136 м. Києва за гостинність та постійну підтримку наших ініціатив.