Дискусійний клуб «Родинні цінності у житті та творчості Бориса Грінченка»

9 грудня 2019 року кандидатом психологічних наук, старшим викладачем кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини Ткачишиною Оксаною Романівною був проведений захід присвячений до Грінченківської декади - дискусійний клуб «Родинні цінності у житті та творчості Бориса Грінченка». В заході взяли участь студенти I курсу групи ПБКб-1-19-4.0д та куратор групи – кандидат психологічних наук Канюка Інна Олександрівна.

Klub 09 12 19 1

Студенти ознайомилися з біографічними даними життєпису Бориса Грінченка, які сформували у нього родинні цінності, що відобразились у його творчості. В ході дискусії прозвучали цікаві думки студентів, що стосувались, як життєвого шляху Б. Грінченка, так і творчого.

На завершення заходу студенти переглянули фільм, що розкриває невідомі аспекти особистого життя Б. Грінченка, особливості атмосфери в родині, що також мали вплив на його творчі задуми.

Klub 09 12 19 2   Klub 09 12 19 4   Klub 09 12 19 3