Виїзне заняття

З метою поглиблення вивчення навчальної дисципліни «Психофізіологія людини з основами генетики» доцент кафедри психології особистості та соціальних практик Рева Олена Миколаївна провела виїзне заняття зі студентами I курсу спеціальностей «Психологія» та «Практична психологія». Заняття було проведено 10 жовтня 2019 року на базі Національного науково-природничого музею Національної академії наук України. Тематика заняття відповідала тематичному плану вивчення дисципліни та було зосереджено на вивченні закономірностей генотипової та фенотипової мінливостей організмів.

vyyine zanyattya 10 10 19 1

Окрім реалізації навчальних завдань, це заняття сприяло розвитку допитливості та підвищенню мотивації навчальної діяльності, розширенню світоглядних позицій студентів.