![Furman 3 copy](/images/2019-2020/KPOSP/Furman_3_copy.jpg)
![Furman 15](/images/2019-2020/KPOSP/Furman_15.jpg)
![Furman 18](/images/2019-2020/KPOSP/Furman_18.jpg)
У цьому році було представлено наступні вектори роботи:
- "Арт-майданчик для малечі";
- акваріум з питаннями для батьків "Риба моя";
- студенти мотивують "Активна дитина".
Для створення позитивного іміджу університету через формування цілісного соціокультурного середовища, здатного поліпшити задоволення освітніх, розвивальних потреб та інтересів киян, було задіяно студентів-психологів І курсу, що проявили себе як лідерська команда, яка здатна змінюватись та вдосконалюватися.
Місцевій громаді сподобалась ідея проекту та запропоновані нами ініціативи. Можливо когось з учасників проекту ми у майбутньому побачимо у якості студентів на лавах нашого Університету.
{gitube vid:=T7lOlFitP4g&feature}