Форум екологічно відповідальної молоді (28.09.2019)

28 вересня 2019 року студенти I курсу Інституту людини спеціальностей «Психологія бізнесу та управління», «Консультаційна психологія» відвідали «Форум екологічно відповідальної молоді», що відбулася в межах XV Міжнародної спеціалізованої виставки ECO-Expo 2019. Організаторами проекту виступили Київський молодіжний центр, Міжнародний молодіжний рух "School Recycling World" та ЕКО ЕКСПО 2019.

Forum 28 09 19 6

У рамках проекту відбулися зустрічі з експертами, екскурсії по виставці Еко-Експо, учасники обмінялися кращими екологічними практиками столичних навчальних закладів, системами сортування та принципами соціально екологічної поведінки.

Тренери Форуму познайомили учасників з принципам zero waste, правилами поводження з відходами та налаштували молодь на свідомо екологічну поведінку.

Forum 28 09 19 1   Forum 28 09 19 5