Науково-практичні студії "Я-психолог

24 вересня 2019 року відбулась презентація наукового гуртка кафедри психології особистості та соціальних практик "Науково-практичні студії "Я-психолог".

naukovyy hurtok 24 09 19 1
naukovyy hurtok 24 09 19 2

Метою наукового гуртка є - створення психолого-педагогічних умов для особистісного та професійного всебічного розвитку студента в умовах сучасних суспільних трансформацій.
В нашому арсеналі є вже популярні серед студентів напрямки роботи, такі як арт-терапевтичний напрямок роботи, кіно-тренінг, медіація та вміння вирішувати конфліктні ситуації, тренінги особистісного зростання тощо, і ми завжди відкриті до впровадження нових наукових векторів.

naukovyy hurtok 24 09 19 3 naukovyy hurtok 24 09 19-4

Також ми охоче ділимось власним досвідом наукової роботи (направляємо, радимо, керуємо науковими роботами).
Модератори студій:
Сорокіна Олена Анатоліївна – доцент, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик;
Рева Олена Миколаївна - доцент, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик;
Фурман Вікторія Вікторівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик;
Канюка Інна Олександрівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик;
Власенко Інна Анатоліївна – кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології особистості та соціальних практик;
Васильєв Олексій Олександрович – старший викладач кафедри психології особистості та соціальних практик.
Запрошуємо долучитись до наших наукових розвідок!