Європейський день мов

15 вересня 2019 року доцент кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченко Фурман Вікторія, разом з магістрами психології в межах дисципліни "Психологія міжкультурної комунікації" відвідали традиційний захід - "Європейський день мов", що ініційований Радою Європи з метою популяризування багатомовності в Європі.

Furman 2

Студенти познайомилися з діяльністю культурних інститутів, посольств, пройшли пробні уроки європейських мов, взяли участь у майстер-класах та популярному змаганні "Побачення на 11 мовах" / "SpeakDating".

Також у нас була чудова можливість познайомитись з літературними уподобаннями послів держав-учасників Європейського дня мов.

Furman 4   Furman 7

В Україні святкування Європейського дня мов відбулося за підтримки програми ЄС Culture Bridges, що реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Щиро вдячні організаторам за можливість участі у заході.