Круглий стіл "Ми - люди Землі"

13 травня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Круглий стіл "Ми - люди Землі", присвячений темі екологічної свідомості та культури особистості, організований кафедрою загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини спільно з Міжнародним культурним центром «Сяйво» та ННЦ розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка.

kruhlyy stil 13 05 19 1

До роботи круглого столу долучилися доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, Оксана Павлівна Сергєєнкова та вельмиповажний гість - Володимир Іванович Сергійчук, Голова правління Міжнародного культурного центру "Сяйво", доктор історичних наук, професор. Науковці звернули увагу учасників заходу щодо важливості екологічного виховання та освіти серед молоді, закликали кожного бути активним та небайдужим до піднятої проблематики. Серед учасників заходу активну позицію проявили фахівці ННЦ розвитку персоналу та лідерства, студенти Університету імені Бориса Грінченка, молодь м. Києва.