Інтерактивна бесіда "Кар'єрні орієнтації сучасної молоді"

24 квітня 2019 року відбулася інтерактивна бесіда "Кар'єрні орієнтації сучасної молоді" зі студентами 1-го курсу спеціальності "Філологія" освітньої програми "Мова і література (англійська)".

besida 24 04 19 1

Модераторами заходу стали Гушель Владислав, студент V курсу другого (магістерського) рівня, спеціальності "Психологія" та Коханова Олена, доцент кафедри загальної вікової та педагогічної психології Інституту людини.

besida 24 04 19 2

Студенти мали можливість обговорити проблему важливості визначення кар'єрних орієнтацій на початковому етапі професійного навчання, взяти участь в аналізі результатів заздалегідь проведеного з ними електронного опитування щодо означеної проблематики. Важливим завданням даного заходу було визначення кар'єрних орієнтацій сучасної молоді, що дало можливість студентам не тільки діагностувати власні переважаючі типи кар'єрних орієнтацій, а й здійснити рефлексивний аналіз імовірних напрямів кар'єрного зростання.

besida 24 04 19 3   besida 24 04 19 4