Науковий воркшоп "Психологія особистості в міжкультурних відносинах" / "Persönlichkeit in interkulturellen Beziehungen: psychologische Aspekte"

День кафедри загальної, вікової та педагогічної психології - 23 квітня відзначився розмаїттям заходів, одним з яких був науковий воркшоп "Психологія особистості в міжкультурних відносинах" / "Persönlichkeit in interkulturellen Beziehungen: psychologische Aspekte". Захід проводився німецькою мовою.

workshop 23 04 19 1   workshop 23 04 19 2

Ініціаторами виступили - Фурман Вікторія та Рева Олена. Студенти взяли участь у різних видах роботи воркшопу, показали високий рівень володіння німецькою мовою та висловили побажання щодо подальшого практичного впровадження психологічних аспектів німецькою мовою.