Гостьова лекція "Екологічність мислення: запорука здоров`я та креативності"

У ході чергового візиту до України Шарі Вілсон, президент Project Central, еколог, спеціаліст з екологічного виховання відвідала Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка. Під час зустрічі зі студентами та викладачами Університету Грінченка, Шарі Вілсон розкрила питання впливу природи та навколишнього середовища на фізичне та психічне здоров'я дошкільника, окреслила стратегії вирішення проблеми дефіциту уваги серед дітей та презентувала основні кроки щодо наближення природи до людини. Також окреслила негативні наслідки втрати зв’язку людини та природного оточуючого середовища.

hostova lektsiya 1   hostova lektsiya 2

Гостьова лекція “Екологічність мислення: запорука здоров`я та креативності» Шарі Вілсон надихнула на роздуми та кроки до змін.

hostova lektsiya 4   hostova lektsiya 3