Відкрита гостьова лекція Шарі Вілсон (16.04.2019)

16 квітня 2019 року на кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться відкрита гостьова лекція Шарі Вілсон, Президента Центру Проектів м. Канзас Сіті (США), еколога, експерта з арт-практик на тему «Екологічність мислення: запорука здоров`я та креативності». Спікер запропонувала підняти питання розвитку та формування свідомого ставлення до природних ресурсів та навколишнього середовища, впровадження стратегій екологічної культури під час діалогу та збереження цілісності власного образу в ситуаціях невизначеності та стресу.

Модератор лекції: Сергєєнкова Оксана Павлівна, завідувач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, доктор психологічних наук, професор

Початок: 14:25

Адреса: бульвар І.Шамо 18/2, 305 ауд., Інститут людини