Круглий стіл на тему «Особистісний потенціал як засіб самореалізації сучасної молоді»

21 березня доцентами кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Кохановою Оленою Петрівною та Столярчук Олесею Анатоліївною було проведено круглий стіл на тему «Особистісний потенціал як засіб самореалізації сучасної молоді» зі студентами першого курсу спеціальності «Психологія».

kruhlyy stil 21 03 19 1

В ході заходу студенти сформулювали своє бачення змісту та компонентів особистісного потенціалу людини, виокремили сфери, завдання, сприятливі та гальмівні фактори його реалізації.

kruhlyy stil 21 03 19 2

Учасниками круглого столу було обговорено й оцінено можливості фахового навчання та майбутньої професійної діяльності для розкриття, збагачення та реалізації їх особистісної самореалізації.

kruhlyy stil 21 03 19 3

Жваву дискусію викликало питання значущості складових особистісного потенціалу для досягнення людиною життєвого успіху. Майбутні психологи виокремили такі пріоритетні складові, як мотивацію, інтелект, волю, а також духовність та прагнення до саморозвитку.