13 березня 2019 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася профорієнтаційна зустріч із старшокласниками та їх батьками, яка була організована співробітниками кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини.
Індивідуальні профорієнтаційні консультації - це передумова усвідомленому вибору професії, успішній адаптації в обраному навчальному закладі. Під час зустрічі фахівці застосовують психологічні методи та техніки, що сприяють розкриттю власного потенціалу та знайомству зі своїм внутрішнім світом.
Довідки за телефоном: +380663200536