На початку весни, студентки II курсу, спеціальності «Психологія», групи ПСб‑1‑17‑4.0д Діана Горобчук і Ірина Олексюк презентували результати своєї наукової роботи з проблематики психологічних особливостей віртуального спілкування сучасних підлітків під час Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогічні проблеми соціалізації особистості в сучасних умовах», що відбулася 01 березня 2019 року на базі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (м. Київ). Наукова робота виконується студентами на кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка в межах навчання, заснованого на дослідженнях, під науковим керівництвом Олени Шевцової, кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.
Доповідь другокурсниць викликала жваву зацікавленість поважної наукової спільноти учасників конференції, а самі студентки набули першого позитивного досвіду презентації й обговорення результатів наукової роботи на широкий загал.