Інтерактивний workshop "Я маю право на успіх"

21 лютого 2019 року в рамках соціально-гуманітарної роботи Інституту людини співробітники кафедри загальної, вікової та педагогічної психології - Фурман В.В., Канюка І.О. та Коханова О.П., провели інтерактивний workshop для студентів на тему "Я маю право на успіх".

workshop 21 02 19 1   workshop 21 02 19 2   workshop 21 02 19 4

Під час заходу студенти розглядали питання щодо індивідуального розуміння поняття "успіху", "успішного фахівця", "прагнення до успіху". Це надало змогу учасникам створити рефлексивне поле для усвідомлення власної позиціїї, замислитись про свій життєвий вибір, професійний шлях та безліч можливостей для розвитку і самовдосконалення.

workshop 21 02 19 3  workshop 21 02 19 6

"Успіх - це баланс. Успіх це коли Ви є тим, чим Ви можете бути, не жертвуючи ні чим іншим у Вашому житті".

/Ларрі Уінгет/