Круглий стіл "Соціально-психологічні превенції в професійному добробуті особистості"

18 лютого 2019 року на кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології відбувся круглий стіл на тему "Соціально-психологічні превенції в професійному добробуті особистості".

zahid 18 02 19 1

zahid 18 02 19 5

Модераторами заходу виступили Сергєєнкова О.П. (зав. каф., професор), Рева О.М. (к. псих н., доцент), Фурман В.В. (к. псих. н.). Під час заходу студентам було запропоновано різні форми роботи, які спонукали до обговорення актуальності зазначеної теми, опанування ними навичками регуляції емоційної сфери.

zahid 18 02 19 3   zahid 18 02 19 4

Запрошеним спікером була співробітниця консалтингової агенції Пантюхіна Юлія, яка поділилась професійним досвідом щодо запобігання професійному вигоранню у співробітників та клієнтів, як досягти певної рівноваги у професійному колі, зберегти психічне здоров’я та адекватно реагувати на стресогенні чинники.

zahid 18 02 19 2