Креативний воркшоп для студентів заочної форми навчання з дисципліни "Психологія творчості з арт-практиками"

12 січня 2019 року за ініціативи доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Фурман Вікторії (канд. психол. наук) відбувся креативний воркшоп для студентів заочної форми навчання СПб-1-16-3.6з з дисципліни "Психологія творчості з арт-практиками".

1 2019 Furman

Захід відбувався у Національному художньому музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків в якому представлена найвизначніша збірка закордонного мистецтва в Україні.

Студентам було запропоновано здійснити подорож у часі та поглибити знання у галузі мистецтва та психології творчості.
  Тепла та затишна атмосфера, високий професіоналізм куратора виставки спонукали брати учать у квестових питаннях та шукати відповіді на полотнах видатних представників західноєвропейського мистецтва.

3 2019 Furman